Kategorie Zajęcia i warsztaty

Opublikowane przez

Data 12.12.25

Warsztaty dla dorosłych – najbliższe spotkanie

Zapraszam na bezpłatne warsztaty szycia „Po nitce… do serca”.🧵❤️

Projekt jest realizowany w Domu Kultury Wygoda w okresie od kwietnia do października 2026 r. (z przerwą wakacyjną).

Najbliższe spotkanie: 24 czerwca w godzinach 17:00-20:00.

Do Domu Kultury Wygoda można oddawać m.in. stare koce, pościel oraz bawełniane tkaniny, które wspólnie wykorzystamy podczas warsztatów.

Celem projektu jest tworzenie rzeczy dla kocich podopiecznych z materiałów z odzysku. Warsztaty realizowane w ramach kampanii „Myślę – nie marnuję” finansowane ze środków m.st. Warszawy.

Serdecznie zapraszam do udziału oraz wsparcia zbiórki. Zaczynamy zawsze od nauki obsługi maszyny, można być na etapie początkującym.